چشم انداز

آذر ۲۶, ۱۴۰۰

برندها

بهترین ها را بخدمت گرفته ایم

چشم انداز شرکت دی پی اس

شرکت دی پی اس به عنوان مجموعه¬اي توانمند و پيشرو در حوزه هاي فروش و خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات و با تکيه بر دانش و تخصص توان کارشناسي خود ، پا به عرصه فعاليت نهاد تا بتواند با سرلوحه قراردادن “رقابت “، “مشتري مداري” و “تحول و نوآوري” خدمات ارزنده اي را به مشتريان خود ارائه نمايد. از اين رو، چشم انداز ما تبديل شدن به گروهي بزرگ و تراز اول در کشور با خصوصيات زير مي باشد:

ارائه کالا و خدمات فناوري اطلاعات با بالاترين کيفيت ممکن و مناسب ترین قیمت
تبديل شدن به يک برند معتبر در زمينه ارائه فروش کالای اصل و ارائه خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات؛
تبديل شدن به يک شرکت معتبر و فعال در خصوص مشاوره و اجراي پروژه هاي دولتي و خصوصي در شبکه های زیرساخت, امنیت و سایر حوزه های مرتبط مبتنی بر علم روز
تعامل با ساير شرکت هاي همکار در حوزه هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات با هدف گسترش فرهنگ مشتري مداري و توسعه و بهبود بازار.

ماموریت شرکت دی پی اس
ما مأموريت خود را برتري در ارائه کالای اصل, پشتیبانی, خدمات نگهداری و مشاوره فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانيم. از اين رو، شرکت دی پی اس خود را متعهد مي داند تا با استفاده از نيروهاي مجرب، متخصص و کارآزموده کليه خدمات خود را در بالاترين سطح ممکن و با بهترين کيفيت که منجر به رضايت مشتريان شود، ارائه نمايد و به منظور تحقق اين امر از تمام ظرفيت ها و پتانسيل هاي ممکن خود استفاده مي نماید.