درباره شرکت دی پی اس

آذر ۲۸, ۱۴۰۰

برندها

بهترین ها را بخدمت گرفته ایم

شرکت دی پی اس

ارائه دهنده خدمات و محصولات نوین فناوری

شرکت دی پی اس با سالها تجربه در زمینه  فناوری، آماده ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان می‌باشد، سابقه 20 ساله دی پی اس در این امور و همچنین وجود متخصصان و تیم دلسوز موجب افزایش کیفیت خدمات مرتبط با آی تی و از این رو افزایش اعتماد مشتریان خواهد بود.

شروع کار شرکت دی پی اس از سال 1382 به صورت حرفه ای و تخصصی آغاز و بیشتر در زمینه فروش محصولات و قطعات، خدمات نگهداری و همچنین پشتیبانی تجهیزات فناوری اطلاعات در حوزه های زیر ساخت (منصوبه در بانک ها و سازمان ها) فعالیت داشته است.

علت اصلی موفقیت و پیشرفت موسسات، به نکات زیادی بستگی دارد، ما با عنوان یک شرکت بازرگانی، و جمع آوری گروهی از متخصصان، افراد با تجربه در تلاش برای تامین تجهیزات با کیفیت بالا ( نو و دست دوم) متناسب با نیاز و حرفه مشتری می‌باشیم.

” هر جا اراده به موفقیت وجود دارد، تجربه و دانش ما بهترین راهکار خواهد بود”

این شعار تمامی این سال ها با ما همراه بوده و به این معنی است که ما همیشه به دنبال به روز رسانی مهارت و دانش خود هستیم تا بتوانیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

مروری بر تجربیات دی پی اس

جدول زیر نشان دهنده رشد و فعالیت های سازمان یافته شرکت فناوری دی پی اس می‌باشد که در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است:

سال فعالیت تعداد نفرات
فروردین 1382 تامین کننده قطعات و خدمات به شرکت های همکار 4 نفر
سال 1385 شروع قراردادهای پشتیبانی و نگهداری در حوزه بانکی 10 نفر
سال 1386 فروش تجهیزات زیرساخت و بانکی اعم از سازمانها، شرکت‌ها و … 12 نفر
سال 1386_1390 ورود به حوزه واردات و فروش تجهیزات شبکه و زیرساخت با حجم بالا و پشتیبانی گسترده 30 نفر
سال 1390_1393 گسترش کامل فعالیتهای شرکت در حوزه بانکی  و سازمانی اعم از فروش و خدمات نگهداری 300 نفر
سال 1394_1396 استقرار سیستم ایزو و ERP با هدف بالا بردن سطح کیفی امور اجرایی. 300 نفر
سال 1398_1400 بالا بردن سطح توانمندی شرکت در زمینه تامین تجهیزات با مولفه دانش محور و توسعه خدمات سازمانی همچنین بالا بردن سطح کیفی و کمی.  بیش از 300 نفر

 

خدمات ارائه شده به مشتریان

خدماتی که دی پی اس برای شما عزیزان در نظر گرفته بیشتر در زمینه های تجهیزات زیرساخت و شبکه، تجهیزات کامپیوتر، قطعات یدکی، خدمات و نگهداری و در نهایت پشتیبانی می‌باشد. پشتیبانی به منظور افزایش اعتبار شرکت و  اعتماد مشتری است، به صورتی که هر موسسه با توجه به هر خدماتی که ارائه می‌دهد نیازمند افراد پشتیبان برای برطرف کردن مشکلات فناوری خود دارد تا در سریع ترین زمان ممکن به ادامه فعالیت خود بپردازد.

همچنین شرکت ما متمرکز  بر فروش محصولات و قطعات به صورت (اصلی) می‌باشد، کیفیت در کار ما حرف اول را می‌زند، بنابراین، تیم دی پی اس بعد از بررسی کیفیت محصول و تایید اصل بودن کالا، آن را وارد بازار فروش خواهد کرد، این محصولات که می‌تواند شامل قطعات کامپیوتر باشد دارای ضمانت نیز می‌باشد.